El Bolson Villa
El Bolson Villa med 2 sovrum ligger ungefär 25 minuter till fots från Plaza Pagano och ger tillgång till olika turistmål i närheten. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 5 gäster, har en parkering.
Gästerna kan besöka Feria Artesanal de El Bolsón, som ligger en kort bit från den här villan, eller kolla in Casino Tresor, som ligger mindre än 1 km bort.
Utsikten över trädgården och omgivningen gör din vistelse komplett.
Gästerna kan äta middag på restaurangen Cerveza Artesanal Parapapoto, som ligger mindre än 100 meter bort. Busstationen Marga a El Chalten, belägen mindre än 10 minuter bort till fots, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.
- Lokala sevärdheter
- Instituto de Formacion Docente Continua El Bolson168 km
- Monte Viejo969 km
- Grado 42983 km
- Universidad Nacional de Rio Negro1186 km
- Plaza Adalberto Pagano1215 km
- Pagano square1229 km
- Feria Artesanal de El Bolsón991 km
- Flygplatser
- San Carlos de Bariloche Flygplats137 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från El Bolson Villa till El Bolson flygplats?
El Bolson Villa ligger inom 5 minuters bilresa från El Bolson flygplats. - ❓
Finns det ett kök på El Bolson Villa?
Ett komplett kök finns på El Bolson Villa. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till El Bolson Villa?
Ja, husdjur är tillåtna på El Bolson Villa. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på El Bolson Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på El Bolson Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Feria Artesanal de El Bolsón och Indian Head, som ligger cirka 19 minuter till fots från boendet respektive 3 km bort.